Wymieniaj waluty, jak chcesz, i wygraj samochód

W Banku Zachodnim WBK wystartowała loteria promocyjna „Wymień walutę na samochód” skierowana do klientów indywidualnych i przedsiębiorców. Aby wziąć udział w loterii należy m.in. wypełnić formularz przystąpienia do loterii i wymienić walutę w Kantorze BZWBK24. Te dwa kroki umożliwiają nabycie losu, dzięki któremu można wygrać m.in. samochód marki Volkswagen. Każdy miesiąc udziału w loterii to szansa na kolejny los. Loteria trwa do 30 listopada 2018 roku, a losowanie nagród odbędzie się 17 grudnia 2018 roku.

 - Swoboda wymiany walut, bez konieczności odwiedzania najbliższego kantoru, to właśnie oferuje nasza usługa Kantor BZWBK24, dostępna w bankowości elektronicznej Banku Zachodniego WBK. Klienci oszczędzają czas, bo operacja wymiany walut odbywa się zdalnie, ale też pieniądze, bo kursy wymiany walut są atrakcyjne. Wystarczy, że mamy laptop lub telefon z aplikacją mobilną banku i dostęp do internetu, żeby łatwo wymieniać pieniądze każdego dnia roboczego od godziny 8 do 21 – mówi Daniel Posyniak, Dyrektor Departamentu Usług Skarbu w Banku Zachodnim WBK.  

Wymień walutę na samochód

Aby wziąć udział w losowaniu wystarczy kilka prostych kroków: wypełnienie i wysłanie Formularza przystąpienia do Loterii, potwierdzenie znajomości Regulaminu, wyrażenie zgód marketingowych, a następnie wymiana waluty.

Klient otrzyma los za wymianę waluty w Kantorze BZWBK24 – 1 los za wymianę o łącznej wartości 500 zł w ciągu miesiąca w przypadku klientów indywidualnych oraz 5000 zł w ciągu miesiąca dla przedsiębiorców. Losy przyznawane są w okresie od 15 czerwca 2018 r.  do 30 listopada 2018 r. – nie więcej niż jeden w każdym miesiącu.

Zwycięzcy zostaną wylosowani 17 grudnia 2018 r. Do klientów trafią: Volkswagen Polo dla klientów indywidualnych, Volkswagen Passat dla przedsiębiorców oraz pięć ekspresów do kawy Saeco.

Poczuj wakacyjną swobodę

Kantor BZWBK24 daje swobodę podróżowania. Wystarczy mieć ze sobą laptop lub telefon z aplikacją mobilną banku i dostęp do Internetu, żeby łatwo wymienić pieniądze. To szczególnie przydatne w sytuacjach, gdy okaże się, że na wakacje zabraliśmy ze sobą za mało lokalnej waluty, a kantory w okolicy nie oferują atrakcyjnych kursów wymiany.

Szczegóły promocji „Wymień walutę na samochód” dostępne są na stronie: www.bzwbk.pl/kantor

Loteria promocyjna „Wymień walutę na samochód” trwa od 15 czerwca 2018 r. do 30 listopada 2018 r. Organizatorem loterii jest Bank Zachodni WBK. Korzystanie z Kantoru BZWBK24 w usługach bankowości elektronicznej BZWBK24 dostępne jest dla klientów, którzy zawarli z Bankiem Zachodnim WBK S.A. umowę usług bankowości elektronicznej BZWBK24. Szczegóły oferty, informacje o opłatach i prowizjach oraz regulamin loterii promocyjnej dostępne są w placówkach banku, na stronie bzwbk.pl oraz pod numerem infolinii 1 9999 – opłata za połączenie zgodna z taryfą operatora. Stan na 07.08.2018 r.