Wyjedź na Zimowe Igrzyska Olimpijskie Sochi 2014 z Visa i Bankiem Zachodnim WBK

Bank Zachodni WBK zachęca do udziału w konkursie kart Visa, w którym do wygrania są wyjazdy na Zimowe Igrzyska Olimpijskie do Sochi. Wystarczy płacić dowolną kartą Visa i zaproponować hasło motywujące polską reprezentację do sięgnięcia po złoto.

W konkursie mogą wziąć udział posiadacze kart Visa – kredytowych lub wydanych do kont osobistych.

Nagrodami są trzy dwuosobowe wyjazdy na Zimowe Igrzyska Olimpijskie do Sochi wraz z przelotem, dla  klientów, którzy w okresie od 14 października do 17 listopada 2013 r.:

  • dokonają transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 700 zł,

lub

  • dokonają transakcji bezgotówkowych na kwotę nie mniejszą niż 700 zł, a suma tych transakcji będzie najwyższą wartością wśród wszystkich uczestników konkursu

lub

  • zakupią kartę kredytową Visa i dokonają nią 6 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę.

By wziąć udział w zabawie, wystarczy prawidłowo wypełnić i wysłać formularz zgłoszeniowy i zaproponować hasło motywujące polską reprezentację do zdobycia medali. Nagroda obejmuje m.in. 3 noclegi dla 2 osób w hotelu 5*, przelot samolotem w obie strony oraz bilety na 3 wybrane wydarzenia sportowe podczas Igrzysk.

Konkurs „Wyjedź na olimpiadę Zimową Sochi 2014 z Visą" prowadzony jest od 14 października do 17 listopada 2013 r. Szczegóły na www.bzwbk.pl

Więcej informacji:

Bank Zachodni WBK
tel.: (+48) 22 586 8002
rzecznik.prasowy@bzwbk.pl